Kariera w Energo Therm

Czy chcesz przyłączyć się do naszego zespołu?

Naszą firmę tworzy doświadczona grupa doskonałych profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem codziennych rozwiązań dla klientów indywidualnych i biznesowych. Jeśli chcesz do nas dołączyć, zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy.

Jako pracodawca Energo-Therm oferuje stabilne warunki zatrudnienia oraz daje pewność zatrudnienia w długiej perspektywie. Program praktyk i staży to doskonała okazja, aby poznać specyfikę pracy, zdobyć cenne doświadczenie oraz otrzymać szansę dalszego rozwoju z Energo-Therm.

Fotowoltaika

Dlaczego warto złożyć u nas CV:

Wartości
 
Energo-Therm kieruje się wartościami, dzięki którym firma postrzegana jest jako przyjazny, godny zaufania i solidny pracodawca.
Kompetencje
 
Zarządzanie kompetencjami to bardzo ważna część polityki personalnej firmy Energo Therm, która pozwala umiejscowić kompetencje w centrum działań z zakresu rekrutacji, ścieżki kariery czy ocen pracowników.
Rozwój
 
Umożliwiamy każdemu pracownikowi stały rozwój poprzez kursy, szkolenia, warsztaty, e-learning, konferencje i opiekę na starcie. Szczególnie zależy nam na rozwoju każdego pracownika, aby czuł się pewnie i był doskonale przygotowany do zadań, które wypełnia na swoim stanowisku pracy.

Oferty pracy:

  • Przedstawiciel Handlowy
  • Doradca Energetyczny